502-128-860 Biuro 507 209 061 kontakt@activeclima.pl

WENTYLACJA

Systemy instalacji wentylacyjnych dla domu, budownictwa i przemysłu.

ACTIVE CLIMA Sp.z.o.o sp.k

84-240 Reda
ul.Wejherowska 108

Telefon:

l

Projekty: mgr inż. Karol Kamiński

WENTYLACJA

Podstawowym zadaniem wentylacji jest wymiana powietrza w budynku, dla zapewnienia komfortowych i zdrowych warunków do pracy i życia.

System wentylacji to odpowiednio zaprojektowany zespół elementów i urządzeń, zapewniający wymaganą intensywność wymiany powietrza wewnętrznego na powietrze czerpane z zewnątrz, powietrze jest oczyszczane, w zależności od potrzeby może być podgrzewane, lub schładzane, jeżeli istnieją takie wymagania powietrze może też być osuszane lub nawilżane.

Doprowadzanie powietrza zewnętrznego ma służyć:

– dostarczaniu tlenu niezbędnego do oddychania człowieka, przy spełnieniu minimalnych wymagań stanowionych przez akty prawneprawidłowego przebiegu procesów spalaniaobniżaniu zawartości wilgoci w powietrzu wewnętrznympomocą w usuwaniu zanieczyszczeń pyłowychusuwanie oparów, gazów, zanieczyszczeń biologicznych i chemicznych szkodliwych dla organizmu do poziomu akceptowalnego dla organizmówusuwanie przykrych i uciążliwych zapachówusuwanie zysków ciepła i wilgoci z procesów technologicznych

Skuteczność wentylacji zależy od właściwego doprowadzenia świeżego powietrza z zewnątrz do budynku, zapewnienia odpowiedniego przepływu pomiędzy pomieszczeniami i sprawnego usunięcia zanieczyszczonego powietrza, dlatego tak ważne jest odpowiednie zaprojektowanie i wykonanie systemu wentylacji, oraz regulacja działającego systemu.

Zajmujemy się pomiarami skuteczności wydajności wentylacji mechanicznej.

Wykonujemy projekty wentylacji.

Zaufali Nam

Adres prowadzenia firmy: ul. Wejherowska 108, 84-240 Reda

Adres rejestrowy: ul. Pomorska 62, 84-252 Góra

+48 502 128 860
kontakt@activeclima.pl

REGON: 386221489

NIP: 5882458599

KRS: 0000841902

Kontaktując się z ACTIVE CLIMA Sp.z.o.o sp.k  wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez:

ACTIVE CLIMA Sp.z.o.o sp.k z siedzibą w ul. Wejherowska 108, 84-240 Reda w celach marketingowych. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres: kontakt@activeclima.pl Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.